Klaudia Skrabot

Z wykształcenia magister Uniwersytetu Ekonomicznego na kierunku finanse i rachunkowość. Z zamiłowania sportowiec od najmłodszych lat. Cheerleaderka żużlowej drużyny sportowej Unii Tarnów oraz Wisły Kraków. W 2014 roku zaczęła swoją przygodę z bieganiem. Uczestniczka biegów masowych, gdzie zajmowała wysokie miejsca na podium, zaliczyła też Cracovia Maraton. W 2015 roku uzyskała tytuł Weterana Runamgeddonu (ekstremalny bieg z przeszkodami). Licencjonowana instruktorka fitness ze specjalizacją – ćwiczenia siłowe oraz trener personalny. Swoją pasję do fitnessu przeniosła także na basen i zrobiła kurs AQUA Aerobiku. Uczestniczka  wielu  konwencji
i eventów. W planach ma ciągłe doszkalanie się i pracowanie nad sobą, dąży do doskonałości. Najlepiej czuje się na sali fitness ze stepem, a na siłowni z kettlem! Uwielbia treningi interwałowy, wymagający dużej intensywności. Uważa, że każdy może być FIT – wystarczy tylko chcieć.

 

 

 

Łukasz Szatko

Absolwent Uniwersytety Rzeszowskiego na kierunku fizjoterapia, gdzie obronił tytuł magistra. Przez 11 lat piłkarz ręczny w klubach ekstraklasy i I ligi . Trener personalny z dużym doświadczeniem. Ukończył wiele kursów zawodowych z zakresu fizjoterapii manualnej oraz rehabilitacji sportowej jak i ortopedycznej. Zdobytą wiedzę oraz doświadczenie wykorzystuje, by jak najlepiej pomóc w dojściu do zdrowia i upragnionej sylwetki.

 

 

 

 

 

 

 

Martyna Stanosz

Studentka Wychowania Fizycznego PWSZ w Tarnowie (specjalizacja instruktor fitness oraz instruktor pływania). Kocha sport w wszelakiej formie, związana jest

z nim od dziecka. W wieku 6 lat rozpoczęła swoją przygodę z tańcem nowoczesnym. Przez lata treningu zdobyła wiele osiągnięć w tej dziedzinie. Jest wielokrotną medalistką Mistrzostw Polski (14 zdobytych medali w latach 2005-2017) oraz Mistrzostw Europy (4 medale zdobyte w latach 2010-2014) w dywizji Cheer Dance w zespołach oraz w duetach. Posiada międzynarodowe uprawnienia trenerskie – Trener Personalny (Akademia Mistrzostwa Sportowego 2017). Ukończyła również Szkolenia: -Trener Cheerleaders PL0, PL1(Polskie Stowarzyszenie Cheerleaders 2017)

-Dietetyka i suplementacja, poziom I (Mauricz Training Center 2018).

Martyna jest młodą, ambitną, otwartą osobą, która mocno angażuje się w wykonywaną przez siebie pracę!

 

 

 

 

Izabela Nowicka

Absolwentka Dietetyki na Uniwersytecie Rzeszowskim. Ciągle poszerza wiedzę uczestnicząc w szkoleniach i konferencjach naukowych dla specjalistów z dziedziny żywienia. Dietetyk z wiedzą akademicką jak również z pasją i doświadczeniem w układaniu diet terapeutycznych przy zaburzeniach metabolicznych oraz kształtujących sylwetkę. Autorka dietetycznego bloga, kucharka-amatorka ze szczególną słabością do fit-deserów. Jej praca to równocześnie jej hobby- ciągle szuka, modyfikuje i tworzy nowe przepisy tak aby Twoja dieta była zdrowa, skuteczna i pyszna! Nie trzyma się sztywnych schematów, a każdy plan dietetyczny jest indywidualnie skrojony na miarę specjalnie dla Ciebie! Wierzy, że mimo iż nie ma jednej diety idealnej dla wszystkich, dla każdego można znaleźć jego własny ideał. W pracy ceni sobie zaufanie i szczerość, a sukcesy podopiecznych to dla niej najlepsza motywacja. Prywatnie miłośniczka literatury science-fiction, turystyki górskiej i treningu funkcjonalnego.