EMS – INNOWACJA W TRENINGU I REHABILITACJI

20 minutowy trening EMS (Electrical Muscle Stimulation) jest obecnie uważany na świecie za najbardziej efektywną metodę treningu, pozwala  polepszyć wydolność organizmu i poprawić wygląd ciała poprzez redukcję tkanki tłuszczowej i cellulitu. W odróżnieniu od tradycyjnych ćwiczeń trening EMS stymuluje mięśnie głębokie, które osłabione stanowią jedną z głównych przyczyn bólu pleców. Według naukowców z Niemieckiego Uniwersytetu Sportowego czy Uniwersytetu w Bareuth 20 minutowy trening EMS jest o 40% efektywniejszy niż 4 godzinny tradycyjny trening siłowy.

Z treningu EMS korzystają zawodowi sportowcy tacy jak Usain Bolt czy bracia Kliczko, a także piłkarze PSG, Bayernu Monachium, Atletico Madryt, Realu Madryt. Zwolennikami metody EMS stały się również gwiazdy modelingu, celebryci oraz agencje rządowe jak NASA czy DEA.

INNOWACYJNOŚĆ I PROFESJONALIZM

Tech4Body łączy w sobie zespół  pasjonatów zdrowego stylu życia, zaczynając od trenerów personalnych, dietetyków, instruktorów fitness aż po fizjoterapeutów i zawodowych sportowców. Profesjonalne podeście całego zespołu pozwoli na szybkie osiągnięcie zamierzonego celu. Tech4Body jest miejscem gdzie można przed treningiem w wygodnym fotelu napić się dobrej kawy, przeczytać ciekawe artykuły na temat zdrowego stylu życia, krótko ale intensywnie poćwiczyć, a po wszystkim napić się dobrego koktajlu proteinowego. Studio treningu personalnego Tech4Body to coś więcejniż miejsce do ćwiczeń.